Artykuł

Adrian Maniewski wygrywa I eliminacje Mistrzostw Świata !!

W I eliminacjach Mistrzostw Świata klasy F-4S, rozgrywanych w niemieckim Lausitz,  reprezentujący klub Ślizg Zduńska Wola, Adrian Maniewski  wywalczył  pierwsze miejsce w ogólnej klasyfikacji zawodów!!

Maniewski w trzech punktowanych biegał uzyskał łącznie 1200 punktów, zajmując kolejno: 2, 1,1 oraz 1 miejsce. Drugie miejsce wywalczył Patrica Wiese, który zgromadził 900 punktów. Trzecie miejsce z dorobkiem 675 pkt. zajął Mike Szymura.

W tej klasie wystartowało jeszcze dwóch naszych zawodników: Ada Przybył  (WKS Zegrze) zajęła ostatecznie czternastą lokatę (74 pkt.), zaś  Mateusz Dankowski (KS Wisła Warszawa) – piętnastą (66 pkt.).

Kolejne eliminacje Mistrzostw Świata w Formule-4S odbędą się kolejno w:

Francji (2-3 czerwiec 2012), Norwegii (10-12 sierpnia) oraz Polsce (25-26 sierpnia).

string(965) "

" ["id"]=> string(3) "148" ["intro"]=> string(380) "

" ["promo"]=> NULL ["promo_photo"]=> string(3) "jpg" ["region"]=> string(3) "all" ["title"]=> string(59) "Adrian Maniewski wygrywa I eliminacje Mistrzostw Świata !!" ["url"]=> string(56) "adrian_maniewski_wygrywa_i_eliminacje_mistrzostw_swiata_" }