Artykuł

Mistrzostwa Świata Skuterów Wodnych oficjalnie rozpoczęte!

Nasz jedyny reprezentant (Andrzej Wisniewski) rozpoczął zmagania w klasie Runobout GP1 na pierwszej eliminacji rozgrywanej w Doha.

We wczorajszym biegu kwalifikacyjnym decydującym o kolejności na starcie w dzisiejszym wyścigu zajął 10 miejsce na 31 zgłoszonych w tej klasie zawodników. Niestety pozycja ta wyklucza go z rywalizacji w wyścigach równoległych, w których w zeszłym sezonie zajął 3. miejsce. Liczymy jednak, ze w zawodach głównych (slalom po obwodzie) zdobędzie swoje pierwsze w tym roku punkty.

string(426) "

" ["id"]=> string(3) "372" ["intro"]=> string(141) "

" ["promo"]=> NULL ["promo_photo"]=> string(3) "jpg" ["region"]=> string(3) "all" ["title"]=> string(61) "Mistrzostwa Świata Skuterów Wodnych oficjalnie rozpoczęte!" ["url"]=> string(57) "mistrzostwa_swiata_skuterow_wodnych_oficjalnie_rozpoczete" }