Artykuł

Polski zespół drugi w Mistrzostwach Świata Łodzi Wytrzymałościowych!!!

Już po raz ósmy z rzędu w połowie lipca w Augustowie odbyły się Mistrzostwa Świata Łodzi Wytrzymałościowych "Necko Endurance".

Łodzie rywalizowały w trzech klasach

1000 cm3 (C1)

2000 cm3 (C2)

3000 cm3 (C3)  ścigając się przez 8h non-stop po jeziorze Necko.

W C1 z 220 okrążeniami zwyciężył TEAM VALLE DE SEINE. Drugie miejsce  po przepłynięciu 217 okrążeń zajął polski zespół -JW SLEPSK w składzie: Adrian Maniewski, Krzysztof Baranowski, Lechosław Rybarczyk i Sebastian Rosiński.  Zaledwie jedno okrążenie mniej i 3 miejsce na podium przypadło dla TEAM AAGAUR.

W klasie C2 zwyciężył TEAM DAILLY INSHORE PASSION – 311 okrążeń. Na drugim miejscu był TEAM NEPTUNE INSHORE – 300 okrążeń. Na trzecim ze 199 okrążeniami był TEAM MARINE INSHORE.

W najmocniejszej klasie C3 Bezkonkurencyjny okazał się TEAM DRAKKAR który przepłynął 352 okrążenia.  TEAM TOUAX PERFORMANCE  Z 337 okrążeniami był drugi, natomiast TEAM STAR BOAT  po przepłynięciu 314 okrążeń zakończył zawody na trzecim miejscu.

Pecha miał Team w którym startuje Bartek Marszałek.   Już po godzinie od rozpoczęcia zawodów zespół  musiał sie wycofać . Awaria silnika nie pozwoliła na kontynuacje  wyścigu.

string(1373) "

" ["id"]=> string(3) "193" ["intro"]=> string(161) "

" ["promo"]=> NULL ["promo_photo"]=> string(3) "jpg" ["region"]=> string(3) "all" ["title"]=> string(76) "Polski zespół drugi w Mistrzostwach Świata Łodzi Wytrzymałościowych!!!" ["url"]=> string(67) "polski_zespol_drugi_w_mistrzostwach_swiata_lodzi_wytrzymalosciowych" }